Etiket arşivi sat finder

Magic Finder Gold SD Uydu Bulucu

Magic Finder Gold SD Uydu Bulucu Yerli Üretim – 4 Yıl Garantili DiseqC Motor ve Spektrum Özellikli

– 32 Uydu 256 TP Hafızası (Minimum)
– Cihazın çalınmasına karşı epromda kayıtlı seri numarası
– Elle frekans girebilme yada değiştirebilme özelliği
– PC Arayüzü ile kolay güncelleme özelliği
– Yeni çıkan LNB’lerin osilatörünü girebilme özelliği
– Spectrum analizi ile profesyonel kullanım (Gold Modelinde)
– SD yayınları ölçebilme
İncele

Magic Finder Gold HD Uydu Bulucu

Yerli Üretim – 4 Yıl Garantili DiseqC Motor ve Spektrum Özellikli

– 32 Uydu 256 TP Hafızası (Minimum)
– Cihazın çalınmasına karsı epromda kayıtlı seri numarası
– Elle frekans girebilme yada değiştirebilme özelliği
– PC Arayüzü ile kolay güncelleme özelliği
– Yeni çıkan LNB’lerin osilatörünü girebilme özelliği
İncele

Magicfinder Plus English User Manual

General Features: Easy-to-understand user-friendly menu and keypad. LNB short circuit protection. Display of Analog Signal Level, Digital Signal Quality with % and Bar, audible notification.

Timer Lock, Data Lock and Digital Signal FEC type display. Display of Digital Signal QBER (Bit Error Ratio) with Quantity and Bar.
İncele

Magicfinder Plus Türkçe Kullanım Kılavuzu

Magicfinder Plus Genel Özellikler: Kullanımı kolay anlaşılabilir menü ve tuş takımı. Analog Sinyal Seviyesi, Dijital Sinyal Kalitesi % ve Bar ile gösterimi, sesli bildirimi. Timing Lock, Data Lock ve Dijital Sinyal FEC tipi gösterimi.

Dijital Sinyal QBER (Bit Hata Oranı) Adet ve Bar ile gösterimi. Zamanlama tespiti ve kayma miktarının gösterimi.
İncele

Magicfinder Plus Bedienungsanleitung

Besonderheiten / Features: Leicht verständliches benutzerfreundliches Menü. 4 Menüsprachen: Deutsch, Englisch, Türkisch und Niederländisch. LNB Kurzschlussschutz.

Sat-Beeper zum akustischen Auffinden eines Satelliten. Anzeige des Satelliten, des Transponders und der empfangbaren Kanäle. Anzeige des analogen Signalpegels, der digitalen Signalqualität und der BER in Prozent und Balkenanzeige.

Anzeige der Frequenz, der Polarisation, des FEC und der Symbolrate. Schnelle Spektralanalyse zum Auffinden eines Satelliten. Identifizierung des gefundenen Satelliten.
İncele

Magicfinder Plus 3 Uydu Bulucu

Magicfinder Plus 3 ileri seviyede teknoloji ile üretilen, modern entegre ve mikrodenetleyici sistemlerinin kullanıldığı hızlı stabil çalışan güçlü programı ile kullanımı kolay profesyonel uydu bulma cihazıdır. Digiturk MDU (1,2,3,4) Diseq Motor desteği ve daha bir çok özellği barındırmaktadır.
İncele

Magicfinder Plus 2 Uydu Bulucu

Magicfinder Plus 2 Profesyonel uydu, santral kurulumu yapan kişiler için en son teknoloji ile tasarlanmış bir uydu bulucudur.
İncele

Magicfinder Plus Uydu Bulucu

Magicfinder Plus üstün teknolojisi kalitesi, kullanışlı şık tasarımı ile Alman Telesatellite dergisi editöründen tam not almış tek uydu bulucu cihazıdır.
İncele

Magicfinder Pro Uydu Bulucu

Magicfinder Pro uydu bulucu cihazı profesyonel yapıya sahiptir. Manual ve otomatik olarak uydu arama yapabilir ve çanak anteni, santral sistemlerini hassas ve hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Taşıma için kullanışlı ve boyuna asılabilen çantası ile kurulum sırasında kolayca ayarlama yapabilirsiniz. Usb çıkışı sayesinde bilgisayardan kanal listelerini frekanslarını düzenleyebilir ve yeni LNB tiplerini ekleyebilirsiniz.
İncele