Sorular Cevaplar

MagicFINDER geliştirilecekmi ? yoksa bu şekilde kulanmaya devam mı edeceğiz ?

MagicFINDER olarak çıkan ilk cihazdan sonra MagicFINDER Plus çıkardık ve isteyen müşterilerimizin cihazlarına gerekli yazılımı yükleyerek gerekli güncellemeleri yaptık.Bundan sonra da herhangi bir güncelleme gerektiğinde firmamızın şartlarına bağlı olarak gerekli güncellemeleri bayii ve servislerimiz aracılığı ile sizlere sunacağız. Firma olarak daima en iyiyi hedeflemektediyiz ve bunun neticesi olarak sizlere en iyi hizmeti verdiğimize inanmaktayız. Sizin de MagicFINDER cihazları ile ilgili aklınıza gelen yada şu şöyle olsaydı dediğiniz bir konu olursa mutlaka fikrinizi bizimle paylaşmanızı bekleriz.

MagicFINDER nerede üretiliyor ?

MagicFINDER ilk olarak korede yaptırlıp getirilmiştir.Üretim maliyetlerinin fazla olması ve alım gücü düşük kişilere de hitap edebilmesi için teknolojisinde hiçbir değişiklik yapılmadan türkiyede üretilmeye başlanmıştır. Yaklaşık 2 yıldır türkiyede üretilerek satılmaktadır.Ayrıca yurtdışında da oldukça yoğun talep görmektedir.Batı ülkeleri tarafından tercih edilen bir cihazdır.

Perakende Satış Yapıyormusunuz ?

Firma olarak satışlarımız toptandır.Perakende satış yapmıyoruz..Ürün satın almak isterseniz Yetkili Satıcılar sayfasından size en uygun bayiiyi seçerek satın alma yapabilirsiniz.